Jak zaprojektować mieszkanie, aby znalazły się w nim nie tylko piękne meble i funkcjonalnie rozwiązana kuchnia, ale aby cztery ściany mówiły nam coś więcej?

Większość ludzi ma „swój styl”, który wyraża ubiorem, fryzurą, dodatkami. Przeważnie na pierwszy rzut oka jesteśmy w stanie powiedzieć czy ktoś lubi nienaganną elegancję, a może preferuje sportowy luz.

Tak samo wnętrza. Mają swój styl. Może to być:

loft, glamour, boho, nowoczesny, retro, minimalizm, maksymalizm, prowansalski, skandynawski, Art Deco, … Wymieniać można bez końca.

Urządzenie mieszkania to długa i ciekawa podróż, którą warto rozpocząć od porządnego planu i świadomości celu, do którego się zmierza. Nie warto kupować mebli „bo coś wpadło w oko i na pewno gdzieś jeszcze się zmieści”.

Co jeśli nie przemawia do nas jeden konkretny styl, a my lubimy łączyć, eksperymentować, mamy czas, odwagę i dużo wyobraźni? To też jest OK. Sztuka i architektura znalazły na to określenie EKLEKTYZM.

#styl #style #architektura #sztuka #mieszkanie #wnętrze #interior #stylwewnętrzu #eklektyzm #design #porady #przewodnik #urządzamy #urzadzamy #nowydom #dom #urzadzamy #kobieceinspiracje #kobiecybiznes #kobiecystyl #poniedzialek #dziendobry #nowytydzien

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.