mgr inż. architekt – urodzona w roku 1992. W roku 2017 ukończyła Wydział Architektury Politechniki Białostockiej. W 2013-2014 kształciła się za granicą na Wydziale Architektury i Urbanistyki w Instituto Superior Tecnico w Lizbonie, projektując między innymi rozbudowę zabytkowego Muzeum Narodowego w Lizbonie oraz na Faculdade de Arquitectura Universidade de Lisboa w ramach projektu konserwacji i zabytków wnętrz.

Pracowała za granicą w prestiżowych, renomowanych firmach MVRDV, Sadar+Vuga i Grupo Aranea, a także w warszawskich pracowniach Plus3 Architekci oraz PIG. Półtora roku przed założeniem własnej pracowni pracowała w międzynarodowej inżynieryjnej korporacji przy projekcie w Arabii Saudyjskiej.

Posiada doświadczenie pracy nad projektami na całym świecie, od projektów urbanistycznych, przez architekturę kubaturową o różnej funkcji (mieszkaniowej, sakralnej, edukacyjnej, użyteczności publicznej) po projekty wnętrz użyteczności publicznej.

Pracowała przy licznych konkursach, a także przy projektach wykonawczych.

Nagrody:

Projekt renowacji Domu Królewskiego na terenie Pola Golfowego w Bled, junior architect w pracowni Sadar+Vuga – nagroda BIG SEE Architecture Award 2019 oraz nominacja Plečnik Medal 2018.

konkurs Sejong-daero Historic Cultural Space International Design Competition w Korei Południowej – wyróżnienie (staż w pracowni Grupo Aranea)

Konkurs na Pawilon Edukacyjny w Golędzinowie – w ramach praktyk w Meteor Architects, wyróżnienie